Wakacje!

Drodzy Uczniowie i Czytelnicy! Przed Wami wyczekane wakacje! Będzie czas na rozwijanie hobby, nauczenie się nowych rzeczy, poznanie świata i siebie! Pamiętajcie, że po wysiłku miło jest poleżeć na hamaku... z książką, a kiedy dłuży się podróż pociągiem lub samolotem można sięgnąć również ...po książkę. One świetnie odnajdują się na plaży i w górach. Lubią zwiedzać nowe miejsca. Pozwalają odpocząć, przeczekać, nie stracić cierpliwości w długiej kolejce do jaskini lub po lody. Dają rozrywkę, wiedzę i poszerzają zasób słów czytającego! Dobrze je mieć pod ręką! W torbie, plecaku czy w kieszeni! KSIĄŻKI???Polecamy!

Nauczyciele bibliotekarze również będą korzystać z urlopu. Zaplanowana jest długa lista "must read", a tam również książki polecane przez nasze Czytelniczki. Pięć tomów wesołych książek pt. "Brygada brawurowych kur" polecane przez Polę z kl. 5b oraz "O kocie, który ratował książki" od Lucie z 2b. Dziękujemy!

O to, aby w wolnym czasie ćwiczyć umysł zadbała Luba i Tosia z kl. 3a. Dziewczynki przygotowały  zeszyt rebusów, krzyżówek! Całe wydanie zrobione jest własnoręcznie i wymagało na pewno wiele pracy! We wrześniu pochwalimy się autorkom wypełnionym zeszytem!

Do zobaczenia!!!